• Godziny pracy sekretariatu szkoły w okresie wakacyjnym

• W czasie wakacji sekretariat dla interesantów czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.30.

Informujemy, że dnia 01.08.2022 mamy uszkodzoną linie telefoniczną. Prosimy o kontakt przez mail : zspcku@poczta.onet.pl

• Internat szkolny 2022/2023

• W szkole dostępna jest lista uczniów zakwalifikowanych do internatu szkolnego. Jest także lista osób rezerwowych - które na tą chwilę nie mają miejsca w internacie szkolnym. Istnieje dla nich możliwość złożenia podania do Bursy Szkolnej w Ostrowie Wielkopolski (ul. Tomczeka 34). Poniżej link do szczegółowych informacji dotyczących rekrutacji do bursy.

Link do strony internetowej Bursy Szkolnej w Ostrowie Wlkp.

• Wyniki matur

• Uwaga Absolwenci !

Informujemy, że zdający egzamin maturalny będą mieli dostęp do swoich wyników od dnia 5 lipca br. (udostępnienie wyników pomiędzy 8.30 a 10.00) po zalogowaniu w serwisie ZIU (https://wyniki.edu.pl/login) za pomocą otrzymanego od szkoły macierzystej loginu i hasła. Wszyscy zdający ponadto mają możliwość zalogowania do serwisu ZIU i dostępu do swoich wyników od dnia 5 lipca br. przy użyciu profilu zaufanego.

Świadectwo będzie można odebrać w sekretariacie szkolnym dnia 5 lipca w godzinach 11:00 - 14:00, lub dniach następnych od 8:00-14:30.

Uprzejmie przypominamy zasady dotyczące poprawy egzaminu maturalnego:

Egzamin maturalny w sesji poprawkowej 2022 r.

1. Do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym może przystąpić absolwent, który nie zdał egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu obowiązkowego w części pisemnej, pod warunkiem, że przystąpił do wszystkich egzaminów z przedmiotów obowiązkowych w części pisemnej i żaden z tych egzaminów nie został mu unieważniony.

2. Absolwent, o którym wyżej mowa, w terminie 7 dni od dnia ogłoszenia wyników egzaminu maturalnego (nie później niż do 12 lipca 2022 r.) składa przewodniczącemu zespołu egzaminacyjnego pisemne oświadczenie o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym (załącznik 7), zgodnie z deklaracją ostateczną.

3. Część pisemna egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym odbędzie się we wtorek 23 sierpnia 2022 r. o godz. 9.00 w szkołach macierzystych.