• Warsztaty "Wejście na rynek pracy"

• Dnia 12.12.2023r. uczniowie  klas maturalnych: Liceum Ogolnokształcącego oraz klasy Technicznej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach uczestniczyli w zajęciach  warsztatowych  "Wejście na rynek pracy", które przeprowadzone były przez Doradcę Zawodowego z  Mobilnego Centrum Zawodowego z  Kalisza.

Spotkanie zainicjowała pedagog szkolny mgr Monika  Białas.

• Zbiórka charytatywna

• W Zespole Szkół Ponadpodstawowych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach po raz kolejny zorganizowana została zbiórka:  słodyczy, zabawek, książek oraz ubrań dla Domu Ochrony Życia Poczętego w Odolanowie przy Zgromadzeniu Sióstr Jezusa Miłosiernego oraz Caritas Diecezji Kaliskiej w Ostrowie WLkp. Zebrane upominki zostały przekazane 08.12.2023 r. dla potrzebujących. Uczennicami koordynującymi akcję były Iga Polkowska oraz Anna Skowron z III klasy Liceum Ogolnokształcącego klasa zarządzania kryzysowego.

Nauczycielami odpowiedzialnymi za tą akcję były mgr Maja Radiczew nauczyciel języka angielskiego oraz mgr Monika Białas pedagog szkolny.