• Wyniki matur

• Uwaga Absolwenci !

Informujemy, że zdający egzamin maturalny będą mieli dostęp do swoich wyników od dnia 7 lipca br. (udostępnienie wyników pomiędzy 8.30 a 10.00) po zalogowaniu w serwisie ZIU (https://wyniki.edu.pl/login) za pomocą otrzymanego od szkoły macierzystej loginu i hasła lub przy użyciu profilu zaufanego.

Świadectwo będzie można odebrać w sekretariacie szkolnym dnia 7 lipca w godzinach 11:00 - 14:00, lub dniach następnych od 8:00-14:30. Proszę mieć dowód osobisty.

• Uprzejmie przypominamy zasady dotyczące poprawy egzaminu maturalnego:

Egzamin maturalny w sesji poprawkowej 2023 r.

1. Do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym może przystąpić absolwent, który nie zdał egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu obowiązkowego w części pisemnej lub ustnej, pod warunkiem, że przystąpił do wszystkich egzaminów z przedmiotów obowiązkowych w części pisemnej i ustnej i żaden z tych egzaminów nie został mu unieważniony.

2. Absolwent, o którym wyżej mowa, w terminie 7 dni od dnia ogłoszenia wyników egzaminu maturalnego (nie później niż do 14 lipca 2023 r.) składa przewodniczącemu zespołu egzaminacyjnego pisemne oświadczenie o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym (załącznik 7), zgodnie z deklaracją ostateczną.

3. Część pisemna egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym odbędzie się we wtorek 22 sierpnia 2023 r. o godz. 9.00 w szkołach macierzystych. Cżęść ustna 21 sieprnia.