• Akcja "Góra grosza"

• Tradycyjnie społeczność uczniowska Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach zaangażowała się z entuzjazmem w XXIV Edycję Ogólnokrajowej Akcji Charytatywnej „Góra Grosza” pod patronatem Towarzystwa Nasz Dom oraz Ministra Edukacji Narodowej. Celem akcji była zbiórka monet na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze. Celem akcji było uświadomienie młodzieży, że najdrobniejsze monety mogą stworzyć ogromny fundusz, który może pomóc innym.

Zebraliśmy 321,27