• Harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2020/2021

• 20.05.2020
      • Wnioski o przyjęcie do szkół ponadpodstawowych

Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami będzie można składać w dwóch etapach:

• od 15 czerwca do 10 lipca br. – termin na złożenie wniosku i uzupełnieniego o świadectwo ukończenia szkoły.
        • od 31 lipca – do 4 sierpnia br. – termin na
      • Drodzy kandydaci do szkoły

• 18.05.2020
      • Uprzejmie informujemy, iż Minister Edukacji Narodowej w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty wprowadził zmiany dotyczące postępowania rekrutacyjnego do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021.

Oznacza to, iż nie stosuje się harmonogramu rekrutacji ogłoszonego przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty Zarządzeniem nr 110.1.8.2020 z dnia 30 stycznia 2020 r.

• KONTAKT Z PEDAOGIEM SZKOLNYM

• 24.04.2020
      • KONTAKT Z PEDAOGIEM SZKOLNYM W CZASACH EPIDEMII KORONOWIRUSA

Drodzy Uczniowie i Rodzice

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii w kraju i akcji #zostań w domu nie jest możliwy kontakt z Uczniem i Rodzicem na terenie szkoły.Zapraszam osoby potrzebujące wsparcia ,porady,rozmowy do kontaktu z pedagogiem szkolnym przez e - mail : monikabialas20@ wp.pl lub telefonicznie / udost.dla każdego indywidualnie/

• Pedagog szkolny

• 08.04.2020
      • Drodzy Uczniowie! Obecne, trudne czasy sprawiły, że musimy pozostać w naszych domach. W razie potrzeby porozmawiania i uzyskania wsparcia psychologiczno -pedagogicznego możecie kontaktować się z pedagogiem szkolnym Panią Moniką Białas:

monikabialas20@wp.pl

• Targi odwołane

• 26.03.2020
      • Z Przykrością zawiadamiamy, że z uwagi na sytuację zagrożenia epidemiologicznego XXI Targi Rolno- Ogrodnicze, które miały się odbyć 19.04.2020 roku na terenie ZSP CKU zostają odwołane.

• Wyniki egzaminu zawodowego

• 19.03.2020
      • Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu informuje, że nie wcześniej niż od dnia 20 marca 2020 r. od godz. 10:00 będą dostępne w formie elektronicznej informacje o wynikach dla zdających egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2020 r.

Informacje będą dostępne:

• dla p
      • Uwaga

• 16.03.2020
      • W związku z pandemią koronawirusa wprowadzamy ograniczenia w przyjmowaniu interesantów. Można kontaktować się z sekretariatem szkoły w godz. 8.00 do 12.00 na tel. 62 7336131, 728 936 786 lub na e-mail: zspcku@poczta.onet.pl

• Praca szkoły do dnia 25.03.2020

• 13.03.2020
      • Uwaga !!

Do dnia 25.03.2020r. szkoła nieczynna dla interesantów – w razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny

pod nr tel. 62 7336131

lub poprzez kontakt e-mail zspcku@poczta.onet.pl

• Dyżury weterynaryjne odwołane !!

• 13.03.2020
      • Informujemy, że dyżury weterynaryjne naszych uczniów w przychodniach weterynaryjnych, które miały się rozpocząć od 16.03.2020 zostały zawieszone do odwołania.

• UWAGA !

• 11.03.2020
      • Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone.

Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

• Pilne !!! Odwołano konkurs "Mistrz Gramatyki" !!!

• 11.03.2020
      • Szanowni Państwo,

Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Przygodzicach z przykrością informuje, że ze względu na zagrożenie epidemiologiczne zmuszeni jesteśmy odwołać tegoroczny konkurs Mistrz Gramatyki.

O nowym terminie konkursu poinformujemy drogą mailową. Z utrudnienia przepraszamy.

Z wyrazami szacunkuTomasz Guliński

• V Przegląd Słowa

• 09.03.2020
      • „Młodość sądzi, starość rozgrzesza“. Oto hasło V Przeglądu Słowa, który został zorganizowany 6 marca 2020 r. w ZSP CKU w Przygodzicach przez pomysłodawcę konkursu Panią Justynę Ligocką. Przegląd odbył się pod patronatem Starosty Ostrowskiego Pawła Rajskiego oraz Wójta Gminy Przygodzice Krzysztofa Rasiaka. Wieloletnia tradycja tego konkursu sprawiła, że obfitował w tym roku w bardzo dużą ilość uczestników, którzy prezentowali słowo w trzech kategoriach: słowo pisane, recytowane oraz czytane interpretacyjnie.

• "Platerówki"

• 06.03.2020
      • Zachęcamy do obejrzenia filmu dokumentalnego "Platerówki", wyprodukowane przez TVP w którym znaczący udział mają uczennice i uczniowie z klasy I oraz III Liceum Ogólnokształcącego o kierunku wojskowym, zarządzania kryzysowego oraz Technikum Weterynarii. Emisja filmu odbędzie się

:7 marca 2020 godzina